Teslimat ve İade

TESLİMAT

Web sitemizden satın aldığınız ürünler en geç 1-3 iş günü içerisinde satın alma sayfasında seçmiş olduğunuz anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir.

İADE & DEĞİŞİM

1. İademi nasıl yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orjinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. İade edilecek ürün kullanılmamış; ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır. *Eğer ödeme tipi Kapıda Nakit Ödeme ise IBAN numaranızı müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır. Eğer iade formu eksik ya da doldurulmamışsa iade geçersiz sayılır. *Eğer ödeme tipi Kapıda Kredi Kartı ile ödeme ise. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme iadelerinde ödeme yaptığınıza dair slip görüntüsü ya da ödeme yaptığınız kartınızın ilk ve son dört numarası müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır.

2. İade süreci nasıl işliyor?

İadeniz öncelikle tarafımızca incelenip yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

3. Ürünü nasıl değistireceğim?

Size en yakin Yerli Yerinde mağazasindan değişim yapabilir veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

4. Siparişimi iptal edebilir miyim?

Hazırlanıyor durumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.

5. Gönderi İle İade

Lütfen Online geri dönüş formunu yazdırıp e-posta yolladığınızı ve size e-posta ile gönderilen faturanın bir kopyasını almayı unutmayın. Tüm mallar koruyucu ambalaj malzemesinde (kutu, polybag, vb) gönderilmelidir. Geri ödeme daha az herhangi bir nakliye ücreti alınmasından itibaren 10 iş günü içinde orijinal ödeme yöntemi ile düzenlenecektir.

Bize Hizli Ulasmak Için;

Telefon: +90 0212 565 62 56

Adres: Yenidoğan Mah. Polat Sk. No: 33/11, Bayrampaşa, İstanbul

E-posta : info@yerliyerinde.net