Kurumsal

Yerli Yerinde Tasarım Üretim ve Pazarlama, 1988 yılında Erciyes Makine adı altında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, başta kaliteli hizmet anlayışı ve öncelikli müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Bünyesinde bulunan makina mühendisleri ve her biri alanında uzman ekibiyle müşterilerine her zaman en iyiyi sunmaya çalışan Yerli Yerinde, bu sayede sektörde kalıcı olmayı başarmıştır.

Yerli Yerinde Tasarım Üretim Pazarlama, kesme kalıpları, sıvama kalıpları, plastik enjeksiyon kalıpları, metal enjeksiyon kalıpları ve otomasyon kalıpları alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Kalem Makinası komple tesis kurulumu, kuyumcu silindiri, tel dokuma makinası, balina ve folyo baskı makinası, profil çekme makinası, eksantrik pres ve laminent pres hali hazırda ürettiğimiz makinalar arasındadır.

İstenildiği takdirde kendi imalatınıza özel spesifik makina ve kalıp üretimi de yapılmaktadır.

400 metrekarelik bir alan üzerine kurulu tesisinde kesme, sıvama, plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon ve otomat kalıpları ile her türlü spesifik veya hazır makine üretimini gerçekleştirmektedir.

Bünyesindeki her biri alanında uzman çalışanlarıyla, sektördeki teknolojik gelişimleri de yakından takip ederek, üretimlerinde hız ve kalite ilkelerinin tam karşılığını vermektedir.

Ürettiğimiz Makinalar;

Kurşun kalem makinası, Kuyumcu silindiri, Tel dokuma makinaları, Profil çekme makinası, Eksantrik pres, Laminent pres, Balina ve folyo baskı makinası, Boru dikiş kaynağı makinası